Film Ślubny

Ślubersi  

Rozumiemy, że planowanie ślubu to trudne wyzwanie. Prawdopodobnie zastanawialiście się, czy istnieje Filmowiec, któremy możecie zaufać, aby uchwycił ważne dla Was chwile. Wiemy, że nie chcecie się martwić o to w dniu Waszego święta, a zamiast tego chcecie skupić się na tej pięknej chwili i mieć pewność, że wszystko zostanie uwiecznione we właściwy sposób.

My to rozumiemy. Przez ostatnie parę lat pomogliśmy ponad 200 parom  narzeczonych, takim jak Wy. Możecie mieć pewność, że w pełni zadbamy o uchwycenie wszystkich emocji w tym ważnym dniu.

W 2017 roku powstała nasza marka Ślubersi. Mieliśmy wizję by wykorzystać to, czego nauczyliśmy się pracując przy tworzeniu m.in. teledysków dla znanych wytwórni muzycznych w Polsce, czy spotów reklamowych dla dużych i znanych marek i przełożyć te doświadczenie właśnie w kierunku tego fascynującego świata ślubów.

Wesela są dla nas szczególnie wyjątkowe i intrygujące. Możliwość łączenia kreatywności z doświadczeniem filmowym oznacza, że możemy tworzyć wizualną narrację jednego z najbardziej ekscytujących wydarzeń  w Waszym życiu. Dzień Waszego ślubu jest dla nas równie ważny.

Wy też możecie pozwolić sobie na dokumentację swojego ślubu, który bardziej przypomina kinową produkcję niż zwykły reportaż. Wstrząsamy branżą i przynosimy wszystkim kinową magię.

Współpraca z nami to nic trudnego ! Wystarczy że napiszecie do nas i zarezerwujecie termin swojego ślubu.

 

 
 
 
 
 

Dzień ślubu to jeden z najważniejszych dni w życiu. Dlatego też zawsze dokładamy wszelkich starań by film naszej produkcji był na jak najwyższym poziomie.

 

Dysponujemy:

  • - Profesjonalnymi kamerami i dronami umożliwiającymi nagrywanie materiału w rozdzielczości FHD/4K.
  • - Profesjonalnymi stabilizatorami obrazu.
  • - Profesjonalnymi rejestratorami dźwięku.

 

Dzięki naszemu doświadczeniu i zaangażowaniu a także pasji, którą bez wątpienia jest dla nas filmowanie, gwarantujemy najwyższą jakość usług. Współpracowaliśmy ze znanymi wytwórniami muzycznymi, oraz firmami dzięki czemu możesz być pewny, że film naszej produkcji spełni twoje wymagania! Mamy również w swoim gronie specjalistów od dźwięku, nasza pracownia to studio filmowo muzyczne. Działamy szybko i sprawnie.

 

Termin realizacji to max 30 dni.

 

Gwarantujemy Państwu:

  • - Piękny i emocjonujący Teledysk Ślubny
  • - Film Ślubny 30 - 60
  • - Dwóch operatorów kamery
  • - Ujęcia z Drona
  • - Pendrive z grawerem w ekskluzywnym opakowaniu
  • - Podziękowania dla rodziców
  • - Wideo sesja plenerowa w innym dniu ( W DNIU ŚLUBU SESJA GRATIS).

 

 

Po więcej informacji: