O Nas

Ślubersi  

Tak pracujemyRozumiemy, że planowanie ślubu to trudne wyzwanie. Prawdopodobnie zastanawialiście się, czy istnieje kamerzysta, któremu możecie zaufać, aby uchwycił ważne dla Was chwile. Wiemy, że nie chcecie się martwić o swojego kamerzystę, a zamiast tego chcecie skupić się na tej pięknej chwili i mieć pewność, że wszystko zostanie uwiecznione we właściwy sposób.

My Ślubersi to rozumiemy. Przez ostatnie parę lat pomogliśmy ponad 200 parom narzeczonych, takim jak Wy, zmniejszyć ich stres by mieli pewność, że ich kamerzysta w pełni zadba o uchwycenie emocji w tym ważnym dniu.

W 2017 roku powstała nasza marka Ślubersi. Mieliśmy wizję by wykorzystać to, czego nauczyliśmy się pracując przy produkcji m.in. teledysków dla znanych wytwórni muzycznych w Polsce, czy spotów reklamowych dla dużych i znanych marek.

Wesela są dla nas szczególnie wyjątkowe i intrygujące. Możliwość łączenia kreatywności z doświadczeniem filmowym oznacza, że możemy tworzyć wizualną narrację jednego z najbardziej ekscytujących wydarzeń w Waszym życiu. Dzień Waszego ślubu jest dla nas równie ważny.

Wy też możecie pozwolić sobie na dokumentację swojego ślubu, który bardziej przypomina kinową produkcję niż zwykły reportaż. Wstrząsamy branżą i przynosimy wszystkim kinową magię.

Współpraca z nami to nic trudnego ! Wystarczy że napiszecie do nas i zarezerwujecie termin swojego ślubu :-)

 

 

STATYSTYKI NASZEJ PRACY PRZY ŚLUBACH

zadowolonych klientów
godzin nagranych fimów
zrobionych zdjęć ślubnych
odwiedzonych miejscowości