O Nas

Ślubersi  

Tak pracujemyRozumiemy, że planowanie ślubu to trudne wyzwanie. Prawdopodobnie zastanawialiście się, czy istnieje Filmowiec, któremy możecie zaufać, aby uchwycił ważne dla Was chwile. Wiemy, że nie chcecie się martwić o to w dniu Waszego święta, a zamiast tego chcecie skupić się na tej pięknej chwili i mieć pewność, że wszystko zostanie uwiecznione we właściwy sposób.

My to rozumiemy. Przez ostatnie parę lat pomogliśmy ponad 200 parom  narzeczonych, takim jak Wy. Możecie mieć pewność, że w pełni zadbamy o uchwycenie wszystkich emocji w tym ważnym dniu.

W 2017 roku powstała nasza marka Ślubersi. Mieliśmy wizję by wykorzystać to, czego nauczyliśmy się pracując przy tworzeniu m.in. teledysków dla znanych wytwórni muzycznych w Polsce, czy spotów reklamowych dla dużych i znanych marek i przełożyć te doświadczenie właśnie w kierunku tego fascynującego świata ślubów.

Wesela są dla nas szczególnie wyjątkowe i intrygujące. Możliwość łączenia kreatywności z doświadczeniem filmowym oznacza, że możemy tworzyć wizualną narrację jednego z najbardziej ekscytujących wydarzeń  w Waszym życiu. Dzień Waszego ślubu jest dla nas równie ważny.

Wy też możecie pozwolić sobie na dokumentację swojego ślubu, który bardziej przypomina kinową produkcję niż zwykły reportaż. Wstrząsamy branżą i przynosimy wszystkim kinową magię.

Współpraca z nami to nic trudnego ! Wystarczy że napiszecie do nas i zarezerwujecie termin swojego ślubu.

 

 

Statystyki naszej pracy przy ślubach

zadowolonych klientów
godzin nagranych fimów
zrobionych zdjęć ślubnych ( tylko na życzenie )
odwiedzonych miejscowości